Перейти до вмісту
Страхування настання ризиків
ГРАВЕ Медик

Страхування настання ризиків

Страхування настання ризиків

ГРАВЕ Медик

Програма передбачає захист здоров’я за двома додатковими тарифами (KОXZ та KHXZ) на випадок хірургічної операції та стаціонарного лікування в медичному закладі разом із додатковим захистом життя за тарифом      RX-1. Страхування настання ризиків можна придбати лише разом з одним із трьох варіантів накопичувальної програми.

Страхування настання ризиків гарантує

 

Додатковий захист життя

Негайну виплату вигодонабувачам (додатково до виплати із захисту життя за обраним варіантом накопичувальної програми) 2 500 грн або 500 USD, у випадку, якщо застрахована особа йде з життя.

 

Захист у випадку госпіталізації

• Виплату застрахованій особі страхової суми щодоби за умови перебування на стаціонарному лікуванні в медичній установі не менше ніж 5 днів. Протягом року страхове покриття розповсюджується на 180 діб перебування у лікарні.

• Виплату застрахованій особі страхової суми щодоби за 5 днів, незалежно від часу фактичного перебування в медичному закладі з приводу пологів за наявності свідоцтва про народження дитини.

 

Захист у випадку хірургічної операції

Виплату застрахованій особі встановленого відсотку гарантованої страхової суми за хірургічним втручанням. Види операцій та відсотки виплат за ними більш детально описані в Правилах ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя».

Приклад страхування настання ризиків
тобто страхування транспортних засобів, консультант