Перейти до вмісту
Фактори успіху GRAWE
Наша філософія

Фактори успіху

Фактори успіху GRAWE

НАША ФІЛОСОФІЯ

- страхування – соціально-спрямований бізнес, в основі якого гуманістичні ідеали; 
- прибуток – це інструмент для забезпечення довгострокової співпраці на ринку на благо наших клієнтів та розвитку компанії; 
- чесний і прозорий бізнес як для клієнтів, так і для влади; 
- продовження традицій австрійського концерну GRAWE: надійність, стабільність розвитку, використання напрацьованого міжнародного досвіду.

Коріння GRAWE знаходяться у державі, яка протягом останніх сторіч відігравала важливу роль в усіх значних подіях світової та, особливо - європейської історії. Австрійські монархи з роду Габсбургів традиційно керували Священною Римською та Австро-Угорською імперіями. Наполеонівська війна, проголошення республіки та вигнання імператорської родини, Перша світова війна, світова економічна криза, приєднання до фашистської Німеччини, Друга світова війна - радикальні події, які різко впливали на життя держави і її громадян. Суспільні й політичні підвалини Австрії піддавалися постійним змінам і випробуванням. Відповідно - економічні умови в країні часто кардинально мінялись. Завдяки своєму місцезнаходженню GRAWE брала безпосередню участь в усіх цих подіях. І це стало серйозною перевіркою на міцність бізнесу.

За свою історію компанія GRAWE неодноразово була змушена демонструвати високий рівень антикризового менеджменту. Необхідність часто шукати нові рішення для принципово нових завдань загартувала компанію й підготувала її до жорсткої конкуренції в бізнесі XXI сторіччя. Ми навчилися стояти у деякому сенсі обабіч плину часу, тому що усвідомили, що стабільність несумісна з надмірними амбіціями. Один з найбільш важливих постулатів GRAWE - це необхідність заробити можливо й менший, але стабільний прибуток в усіх компаніях концерну. Тому що тільки прибуткові підприємства, виконуючи свою основну економічну функцію, здатні до довгострокового виживання в умовах вільної ринкової економіки.

Сьогодні ми особливо сильні в Східній і Південно-Східній Європі. Запорукою цього завжди був і залишається персонал Компанії: якість відбору і підготовки фахівців, програми страхування, мотиваційні пакети, та гнучкість в підходах до управління персоналом, дозволили сформувати команду, лояльну до компанії, а відповідно - до наших клієнтів. Вищий менеджмент концерну всіх поколінь неухильно дотримується політики мотивації, але не залякування або тиску на співробітників. Базуючись на довгострокових перспективах, відсутність почуття страху перед невідомістю свого професійного майбутнього й присутність відчуття стабільності, захищеності й справедливості стосовно себе, змушують нас, співробітників GRAWE, найвищою мірою ідентифікувати себе із цілями концерну. І це не може не справляти позитивного впливу на обслуговування наших клієнтів.

тобто страхування транспортних засобів, консультант